Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konforunu tüm mahallelere yayıyor

Kırsal alanlarda sıcak asfalt, beton yol, sathi kaplama ve stabilize yol yapım çalışmalarıyla vatandaşları konforlu ulaşım ağıyla buluşturan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Birecik ilçesindeki kırsal bölgede yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri yaz sezonunu verimli değerlendirerek ilçe kırsalında beton yol, sıcak asfalt ve bir çok güzergahta, sathi kaplama çalışmalarını tamamlarken kış öncesi deforme ve bozulan yollarda da bakım onarım çalışması yapıyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Birecik kırsalında Birecik ilçe merkezini Güzelyurt mahallesine bağlayan vatandaşların ve bölgedeki mahalle sakinlerinin yoğun kullandığı güzergahı sıcak asfaltla buluşturdu.

Çalışmalar tamamlanıyor

Süleymanşah Saygı Karakoluna giden ve bir çok mahallenin bağlı bulunduğu bir diğer yoğun yol olan Bozdere – Güvenir – Göktepe – Eşme güzergahında ise Beton Yol çalışmaları tamamlandı. Altyapısı tamamlanan Ağaçlı, Sumaklı, Yeşiltepe ve İğdeli, Tekağaç, Sugeldi, güzergahlarında ise sathi kaplama yol çalışmasını tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top