SİGMA ASFALT PLENTİ LÜBNAN’DA

KUZEY LÜBNAN’DA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN S.T.C. YACOUB & ZİAD SHAHEEN, KURMUŞ OLDUĞU 120 TON/SAAT KAPASİTEYE SAHİP SİGMA COMPACT 1500 MODEL ASFALT PLENTİ İLE SICAK ASFALT ÜRETEREK, BÖLGENİN ASFALT İHTİYACINI KARŞILAMAYA HAZIRLANIYOR.

S.T.C. Yacoub & Ziad Shaheen firması, 2018 yılının Eylül ayında Sigma’dan 120 ton/saaat kapasiteye sahip Compact 1500 model asfalt plenti sipariş etti. Tesis, Kasım ayının ortasında tamamı konteynerlere yüklenerek Beyrut Limanı’na sevk edildi. Aralık ayında kurulumuna başlanan tesis, Ocak 2019’da başarıyla tamamlandı. Hizmete açılan tesis, tamamen bilgisayar kontrollü olup, her biri 10 m3 kapasiteli dört adet soğuk agrega bunkeri, 2.000 x 7.500 mm ölçülerinde kurutucu ve 1.500 kg kapasiteli bir karıştırıcı ile donatıldı. Tesis direkt kamyona boşaltma tipinde olmasına rağmen, kulenin altında kamyon bulunmadığında karıştırıcıdaki son partiyi almak için 2 m3 kapasiteli sıcak karışım silosu ilave edildi. Bishmizzine El Koura bölgesinde bulunan STC, Sigma Compact plentiyle ürettiği sıcak asfaltı Kuzey Lübnan Bölgesi’ne satacak.

 

SİGMA’YI HERKESE TAVSİYE EDİYORUM”

Yatırımla ilgili değerlendirmelerde bulunan şirketin sahibi Bay Yacoub Shaheen’in Sigma hakkındaki yorumları şu şekilde: “Sigma’yı ilk olarak 2018 yılı Mart başında ziyaret ettik ve insanlardan, fabrikadan ve makinelerden çok memnun kaldık. Asfalt plentinin teknoloji seviyesi gerçekten şaşırtıcıydı; ihtiyacımız olanı bulduk. Lübnan’a döndükten sonra, ikinci el bir makine satın almak dahil tüm seçeneklerimizi inceledik, ancak doğru karar yepyeni bir Sigma tesisine yönelmekti. Onay ve lisans belgelerini tamamladıktan sonra, Eylül 2018 başlarında, sözleşmeyi imzalayarak Sigma plentini sipariş etmiş olduk. Plentin söz verilen tarihten daha önce teslim edilmesi bizi çok şaşırttı. Plenti teslim aldıktan sonra kısa süre içerisinde de kurulumu başarıyla tamamlandı. Lübnan’da müteahhitlik konusunda birinci sınıf sertifikalı bir şirket olan firmamız, montajın tamamlanmasından sonra Bayındırlık Bakanlığı’ndan bazı uzmanları onay için davet etti. Plenti inceledikten sonra teknolojiden memnun kalarak tesisi onayladılar. Sigma’ya olumlu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederken, kalite ve teknoloji seviyelerinin yanı sıra harika satış sonrası hizmetleri için de Sigma’yı herkese şiddetle tavsiye ederim.”

SiGMA COMPACT

-120 – 140 – 160 ton/saat kapasite

-Tamamı konteynere sığacak ölçülerde üretim

-Kolay ve ekonomik nakliye

-Kolay kurulum

-Hazır modüllerden oluşan kule

-Düşük yakıt sarfiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top