NESCE GRUP’UN ÇÖZÜM ORTAĞI AMMANN

edf

YOL SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN NESCE GRUP, ÖZBEKİSTAN’IN BAŞKENTİ TAŞKENT ŞEHRİNDEKİ ASFALT KALİTESİNİN ARTTIRILMASI VE TRAFİK YOĞUNLUĞUNUN EN AZA İNDİRGENMESİ İÇİN BAŞLAYAN BÜYÜK DÖNÜŞÜMDE, YOL VE KÖPRÜ PROJELERİNİN YAPIMINDA ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK AMMANNN UNİGLOBE UG 240 T/H KAPASİTELİ ASFALT PLENTİNİ TERCİH ETTİ.

1993 yılında sektöre adım atan Nesce Grup, kuruluşundan itibaren yurt içinde ve yurt dışında birçok alt yapı, üst yapı projeleri gerçekleştirdi. Bünyesinde 6 Şirket 1 akaryakıt istasyonu ile inşaat, enerji,akaryakıt, ve tekstil, alanlarında faaliyet gösteren firma, istikrarlı büyümesini devam ettirmesi ve uzman kadrosu ile dikkat çekiyor. Nesce Grup,Nesce Grup, Özbekistan’ ın başkenti Taşkent’te trafik yoğunluğunun en aza indirgenmesi ve asfalt kalitesinin arttırılması için gerçekleştirdiği projelerinde Ammann Uniglobe UG 240 t/s kapasiteli asfalt plentini tercih etti. Nesce Grup yetkilileri Amman’ı tercih etmelerinde; ürün, marka güvenilirliği ve satış sonrası hizmetlerdeki kalitesinin etkin rol oynadığını ifade etti. Projede, yüksek kaliteli asfalt, PMB/TMA asfalt ile bitüm emülsiyonu kullanacak olan Nesce Grup, yardımcı ekipman seçimleri için yine en büyük çözüm ortağı olan Ammann’ ın yüksek verimli ModiTEK serisi polimer modifiye bitüm plentini ve EmulTEK serisi bitüm emülsiyon plentini makine parkına ekledi. Nesce Grup yetkilileri Ammann ile Özbekistan projelerinde yüksek kalite asfalt ve PMB/TMA asfalt ile şehir içi yolların yenilenmesi işlerini ve yıllık 300 bin ton asfalt üretimi yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Uniglobe UG 240’in özellikleri

Ammann’ın en en popüler tesislerinden biri olan Uniglobe UG 240 t/h, düşük maliyetli alternatifler arasındadır ve kullanımı ve bakımı kolay olması ile ön plana çıkıyor. diğer bazı tesislerden daha fazla esneklik sunan model, düzeni esnek ve uyarlanabilir özellikleri ile mevcut sahalara kolayca entegre edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top