Samsun’da asfalt çalışmalarındaki yoğunluk sürüyor

Yol yapım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi İlkadım ilçesi Gebi Caddesi’ndeki yenileme çalışmasını hızla tamamlayıp hizmete sundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin kırsal bölgelerindeki mahallelerin yol sorununu çözerken bir yandan da kent merkezinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz” dedi.

Alt ve üstyapı yatırımlarıyla Samsun’da yolların ulaşım konforunu artıran Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede yenileme çalışmalarına devam ediyor. Kırsal bölgelerde yer alan mahallelerin yol sorunları tek tek çözen Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da kent merkezinde yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından İlkadım ilçesi Gebi Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmaları hızla gerçekleştirildi. Yenileme çalışmasıyla caddede ulaşım konforu artırıldı.

‘Dört bir yanda çalışma sürüyor’

Samsun’un her noktasında alt ve üstyapı ihtiyaçlarının giderilmesi için ekiplerin özveri bir şekilde çalıştıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin kırsal bölgelerindeki mahallelerin yol sorunlarını çözerken bir yandan da kent merkezinde yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Kentimizin dört bir yanında yol yapım çalışmalarımız hızla sürüyor. ‘Yol ve su ile ilgili sorun yaşayan mahalle kalmayacak’ hedefimize hızla ilerliyoruz, planlamalarımızın çok ilerisinde bir performansla çalışmaya devam ediyoruz” sözlerini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top