Wirtgen Group, Paving Expo 2023’te en uygun yol yapım çözümlerini sundu

Wirtgen Group ve John Deere, 24-26 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında Brezilya’nın São Paulo kentindeki Paving Expo’da “Yol Yapımında Gelecek – Akıllı” sloganıyla ürünlerini sergiledi.

Gelecekte, modern yol yapımı çevrenin korunmasına, insanlığın ve doğanın güvenliğine yönelik artan talebi karşılayan sürdürülebilir ve verimli çözümlerle mümkün oluyor. Bunun ışığında Wirtgen Group, müşterilerini yalnızca bireysel makineler için yenilikçi çözümlerle değil, aynı zamanda ‘yeşil’ tahrik sistemi teknolojilerinin gerçekleştirilmesiyle de destekliyor. Grup, üretim sistemleri ile bundan çok daha fazlasını, müşterilerin yol inşaat projelerini uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için ihtiyaç duydukları uçtan uca çözümler sunuyor. Bunlar, doğru boyutlandırılmış makineler veya makine kombinasyonlarının yanı sıra dijital yardım ve dokümantasyon sistemlerini, uygulamaya yönelik ekipman seçeneklerini ve buna uygun olarak optimize edilmiş uygulamaları ve yöntemleri içeriyor.

Fuarda sergilenen makinelere sektör uzmanlarının sunumları eşlik ediyor

Yalnızca Latin Amerika’da değil, tüm dünyada trafik altyapısının bakımı söz konusu olduğunda, asfaltın geri dönüştürülmesi, her şeyden önce değerli doğal kaynakları koruyan, özellikle uygun maliyetli bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Ciber’den iki ürün ve uygulama uzmanı Adriano Rosa ve Vinicius Amann, ‘Brezilya’da asfalt geri dönüşümünün geleceği’ konulu sunumlarında, dinleyicilerine soğuk geri dönüşümün avantajlarını ve faydalarını ve sunduğu seçenekleri tanıttı. Sıcak geri dönüşüm her iki sunum da Expo Center North’daki Blue Pavilion’daki Oditoryum 3’te yapıldı.

Daha güçlü daha verimli

Wirtgen Group standında bulunan ziyaretçiler, Ciber’in iNOVA 1500 C mobil asfalt karıştırma tesisi gibi ürünleri inceleme fırsatı edindiler. Diğer modellerin aksine bu tesis, asfalt karıştırma işleminde %40’a kadar RAP eklenmesini sağlıyor. Wirtgen’in W 200 F gibi soğuk kazıma makineleri, kapalı bir malzeme döngüsü elde etmek için yüzey katmanlarını, bağlayıcı katmanları ve taban katmanlarını seçici olarak çıkarırken bunları asfalt karışımı üretim sürecine yeniden dahil ediyor. Daha sonra Vögele’den SUPER 1400 Universal finişer gibi yol finişerleri ile yüksek hassasiyetli asfalt serimi gerçekleştiriyor. Ardından, uluslararası düzeyde başarılı HD CompactLine serisinden makaslı tandem silindirler ve HD 14 VT kombine silindirler gibi makineler tarafından yüksek kaliteli sıkıştırma sağlanıyor.

Hafriyat sektörü için çözümler: HC 200 sıkıştırıcının Latin Amerika prömiyeri

John Deere, hafriyat sektöründe 444G Orta Boy Tekerlekli Yükleyiciyi ve 622G Motorlu Greyderin tanıtımını gerçekleştirdi. Hamm HC 200 sıkıştırıcı ile Wirtgen Group, Latin Amerika pazarına ilk kez yeni HC serisinden bir makine sunuyor. Etkileyici sıkıştırma performansı, sezgisel çalıştırma konsepti ve olağanüstü operatör konforu, bu kompaktörleri neredeyse tüm hafriyat projeleri için ideal seçim haline getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top