Volvo CE’nin “Elektro Termo Kontrollü” sabit tablaları üretkenliği artırıyor

Volvo Construction Equipment’ın Elektro Termo Kontrollü sabit tablaları, büyük ölçekli asfalt döşemelerinin daha da uygun maliyetli bir şekilde gerçekleşmesini ve yol projelerinin verimliliğinin artmasında önemli katkılar sağlıyor. Elektro Termo Kontrollü sabit tablalar, Volvo P6820D ABG, P7820D ABG ve P8820D ABG modellerinde standart olarak sunuluyor.

Büyük paletli finişerleri için MB122 ve VTD121 Elektro Termo Kontrollü sabit tablaların piyasaya, Volvo CE, sadece tabla yelpazesini büyütmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin bekledikleri yüksek kaliteli finişher ile daha az maliyetle daha kısa sürede üretmeleri için güçlendiriyor.

Gücünü yerleşik jeneratörden alan sistem ile projeler daha hızlı tamamlanıyor

Tek bir güç kaynağından hızlı, tutarlı ve eşit şekilde yayılan ısıtma yetenekleri sayesinde, elektrikle ısıtılan şaplar projelere uygun bir çözüm oluyor. 55 kVA yerleşik jeneratörle çalışan elektro Termo Kontrollü sabit tablaları, normalde gazla ısıtılan şaplarda olduğu gibi, müşterilerin tablayı ısıtmak için gaz tüplerini yeniden doldurmasının önüne geçiyor. Böylece çalışma alanlarında daha hızlı sonuçlar alınabiliyor.

Farklı malzeme tipleri için uygun

Elektro Termo Kontrollü sabit tablalar, Volvo P6820D ABG, P7820D ABG ve P8820D ABG modellerinde standart olarak sunuluyor. Bu sistemle, 2,5-13 metrelik geniş bir asfaltlama çalışması yapılabiliyor. Sabit tablalar, sıcak asfalttan kuru yağsız Silindirle Sıkıştırılmış Beton ve Çimento Bağlı Malzemelere, demiryolu balastına ve tesviye edilmiş mineral karışımlarına kadar her şeyi döşemek için tasarlandılar. Yeni elektrikli ısıtma işlevi, yalnızca 40 dakikada bir başlatma sağlıyor. Optimize edilmiş ısı dağılımı için bir ısıtmalı tokmak çubuğu ve her şap bölümü için iki ısıtma elemanı, otomatik sıcaklık ayarlı hassas ısı kontrollü ısıtma ve bölüm başına ayrı sıcaklık sensörleri ile birleştirildiğinde, müşterilere hızlı ve verimli bir şap ısıtma işlemi garanti edilebiliyor.

Titreşim gücüyle pürüzsüz kaplama

Maksimize edilmiş ön sıkıştırma, bitmiş matta daha fazla yoğunluk elde etmek için çok önemli oluyor. Yeni titreşimli ve sıkıştırmalı sabit tablalar, her türlü iş için mümkün olan en pürüzsüz bitişi sağlıyor. Değişken titreşim hızı ve kurcalama stroku ile tek veya çift kurcalama çubuğu çözümü ile belirtilebiliyor. +%4 ile -%2 arasında bir taç ayarı ve çeşitli asfaltlama genişliklerinde çalışmak için uzatma kutuları ile yeni tabla çözümleri, bulunduğu her projeye büyük esneklik sağlıyor. Her iki tarafta 0,75 m’lik bir uzatma aralığına sahip vario uzantılar, düzensiz kenarlara uyum sağlamak için tablanın gerektiği gibi uzamasına veya geri çekilmesine olanak tanırken, manuel veya hidrolik uç kapılar, her iki taraftaki malzeme akışını kontrol etmek için isteğe bağlı bir özelliktir.

Hızlı ve kolay bakım

Yeni yerleşik teşhis işlevi, ısıtma çubuklarının durumunu kontrol etmeye ve değiştirmenin gerekip gerekmediğini ve nerede gerekli olduğunu tespit etmeye yardımcı olarak arıza süresini en aza indiriyor. Kolay tabla montajı ve kolay bakım sayesinde çalışma süresi de güvence altına alınır. Şap bölümlerinin kolayca kaldırılması olanağı, bölüm başına iki merkezi kaldırma halkası ile sağlanırken, entegre bir hortum ve kablo yönlendirmesi, montaj için açık bir yol sağlıyor. Ayrıca hidrolik bağlantı noktaları ve kolayca erişilebilen elektrik bağlantıları ile kolay ulaşılabilen servis noktaları ve sıkıştırma çubukları, montaj ve bakımı hızlı ve kolay hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top