Volvo CE, toprak silindirleri için yeni sıkıştırma yardım paketleri sunuyor

Avrupalı iş makinesi üreticisi Volvo CE, toprak silindiri grubundaki müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına çözüm sunmak için; akıllı sıkıştırma sistemi ve sıkıştırma yardımı için iki başlangıç seviyesi paketi sundu.

Mevcut sistem işlevlerinin sadece bazılarına gereksinim duyan müşteriler için tasarlanan yeni “Hafif” ve “Başlangıç” isimli paketler: Geçiş Haritası ve Sıkıştırma Ölçüm Değeri (CMV) Eşleme’nin temel işlevlerine farklı derecelerde erişim sağlıyor. Bu işlevlerin tümü, 10 inçlik Volvo Co-Pilot dokunmatik ekranı ile sunuluyor. Bu kişiselleştirilmiş çözümleri ile müşteriler artık akıllı sıkıştırmanın avantajlarından daha kolay bir şekilde yararlanabiliyor.

İhtiyaca yönelik paketler

Kullanıcılar Volvo CE’nin Sıkıştırma Yardımı araçları ürün grubundaki üç paketten seçim yapabiliyor. Böylece basit sıkıştırma ölçümlerinden malzemenin hem kapladığı alanın hem de sıkıştırmasının eksiksiz takibine kadar tüm gereksinimleri için en uygun maliyetli ve ilgili çözümü bulabiliyorlar.

Birinci yöntem: “Hafif”

Yeni iki paketin ilki olan bu çözüm, sıkıştırma işlerinin kalitesini artırmak üzere ilk adımları atanlar için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu seçenek, basit bir sıkıştırma göstergesi ve arka görüş kamerasını Volvo Co-pilot monitörü ile bir araya getirerek, operatörün makinenin arkasını tümüyle görerek mevcut ve kısa süre önce tamamlanmış sıkıştırmanın ilerleme durumunu takip etmesine olanak tanıyor.

Başlangıç paketi

Yeni sunulan diğer seçenek, Hafif paketin tüm işlevlerinin yanı sıra şantiyenin tamamındaki tamamlanan işi görebilme olanağını bir araya getiriyor. Daha fazla işleve sahip olan bu seçenek, operatöre geçişlerin net bir haritasını ve CMV eşlemesini sağlamak için GPS verilerini kullanıyor.

“Sıkıştırma yardımı” ile kapsam genişliyor

Mevcut Sıkıştırma Yardımı çözümünün tüm işlevlerini sunan bu seçenek, Başlangıç paketinde bulunan tüm özelliklerin yanı sıra yüksek doğruluğa sahip konum ve veri kaydetmeyi sağlıyor. Böylece tamamlanan işin raporları oluşturulurken, silindirin performansı ile ilgili kapsamlı bilgilere erişilebiliyor.

Akıllı sıkıştırma gelişirken, kullanıcı konforunu artırıyor

Volvo CE’nin Sıkıştırma Yardımı çözümü, sunulduğu ilk günden bu yana akıllı sıkıştırma araçları konusunda sektör standardını oluşturmada önemli bir yerde bulunuyor. Volvo’nun SD75B, SD115B, SD135B ve SD160B toprak sıkıştırıcılarında bulunan bu çözüm, daha başarılı bir sıkıştırma sürecine olanak sağlarken operatörlerin zeminin yeterince sıkıştırıldığı ve daha çok ilgilenilmesi gereken yerleri anlamasına yardımcı oluyor. Diğer bir önemli çözüm olan CMV haritalandırması, müşterilere çalışılan alanın yük taşıma gücünün eksiksiz görüntüsünü sağlarken, örneğin çok ıslak veya varsa gömülü bir altyapıyı tespit etmelerine olanak tanıyor. Böylece operatörler, ek sıkıştırma veya inceleme yapılması gereken yerleri daha kolay bir şekilde belirleyebiliyor.

En yüksek sıkıştırma standardı

Bu yeni ve daha fazla özelleştirilmiş paketler ile müşteriler, Sıkıştırma Yardımı Çözümünü Volvo Toprak Sıkıştırıcılarının günlük çalışmasına daha iyi bir şekilde entegre edebilir ve aynı harika sıkıştırma sonuçlarını elde etmeye devam edebilir. Yeni destek paketleri, Volvo Toprak Sıkıştırıcıları için oluşturulmuş olsa da Sıkıştırma Yardımı, Volvo Asfalt Sıkıştırıcıları için de sunuluyor. Sunulan özellikler arasında Geçiş Haritalandırma, Sıcaklık Haritalandırma, Yoğunluk Haritalandırma ve Katılık (CMV) Haritalandırma araçları yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top