Teknofalt’tan asfalt plentinde kaliteli çözümler

Teknofalt, Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında anahtar teslim asfalt plenti ve ekipmanları üretimiyle dikkat çekiyor. Yerli üretim gücüyle kaliteli işlere imza atan firma, tesislerini maksimum verimi alabilecek şekilde tasarlayarak, birim asfalt maliyetini minimize ediyor.

Yerli sermaye ve üretim gücüyle yol sektörü için çeşitli çözümler sunan Teknofalt, ürettiği asfalt plentleri ile Türkiye’de önemli bir konuma yükselirken, dünyada ise pazar faaliyetlerini daha fazla artırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 25 yıllık tecrübe ile 2011 yılında kurulan ve şu ana kadar 30’a aşkın plent üretimi gerçekleştirerek sektördeki yerini sağlamlaştıran Teknofalt, Türkiye ve dünya pazarına asfalt plenti, polimer üretim tesisleri, asfalt distribütörleri ve mekanik stabilizasyon plentlerinin üretimi yapıyor.

Çevreci üretim

Türkiye ve Avrupa Birliği standartlarında anahtar teslim asfalt plenti ve ekipmanları üreten Teknofalt, Ar-Ge çalışmaları ve bilgi birikimiyle üretiminin yüzde 98’ini yerli olarak gerçekleştiriyor. Müşteri isteklerine göre çeşitli alternatif tasarımlar sunan Teknofalt’ın asfalt plentleri; ses, toz, ısı, gürültü açısından güvenli olurken, çevreci bir üretim avantajı sunuyor. Ürün teknolojilerini güncel tutmak için Ar-Ge çalışmalarına önem veren firma, bu geliştirdiği asfalt plentlerinde kazılan asfaltın yüzde 25 oranında kullanılmasını sağlıyor.

Uzun ömürlü plent çözümü

Ünite ve plent ölçülerini karayolları gabarilerine uygun olarak tasarlayan Teknofalt, tesislerini hızlı montaj ve demontaj olacak şekilde tasarlayarak kullanıcılarına zaman verimliliği sağlıyor. Üniteler, maksimum verimi alabilecek şekilde tasarlanarak birim asfalt maliyetini minimize ediyor. Ünitelerin düşük enerji ihtiyacı, yakıt sarfiyatının optimize edilmiş olması, 2 kişi ile (plent operatörü ve yükleme operatörü) çalıştırılabilmesi, uzun ömürlü sistem ve donanımlara sahip olması minimum bakım ihtiyacı sayesinde işletme maliyetlerini düşürüyor.

ASFALT PLENTLERİ

Durummix Tipi Sabit

60-240 ton/saat kapasite aralığına sahip Drummix Asfalt Plentleri, orta ve büyük ölçekli projelere sahip müteahhit firmalara mükemmel çözüm sağlıyor.

Batch Tipi Sabit Asfalt Plentleri

60-320 t/h kapasiteye sahip dünya standartlarına asfalt üretebilen modern plent olarak pazar ihtiyaçlarını karşılıyor.

Durummix Tipi Mobil

60-240 ton/saat kapasite aralığına sahip Drummix Asfalt Plentleri, orta ve büyük ölçekli projelere sahip müteahhit firmalar için çözüm sunuyor.

Batch Tipi Mobil Asfalt Plentleri

60–200 t/h kapasiteye sahip mobil plentler hızlı ve verimli çalışma sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top