Karsan, yeni anlaşmalar ile İtalya’daki varlığını güçlendiriyor

Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’nın da ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynayan Karsan, kısa süre önce İtalya’da kazandığı Consip ihalesi kapsamında gerçekleştirdiği elektrikli araç teslimatlarıyla dikkat çekiyor.

Karsan, İtalya’da kazandığı anlaşma kapsamında otomotiv sektörünün güçlü firmalarından Maurelli Distribuzione, Sinvest ve VFM Company’nin yeni iştiraki K-Mobility S.R.L ile anlaşma sağladı. Karsan’ın hedef pazarlarında büyümeye devam ettiğini söyleyen Karsan CEO’su Okan Baş, “K-Mobility S.R.L. ile gerçekleştirdiğimiz bayilik anlaşması ile İtalya’da büyüyen elektrikli araç parkımız için müşterilerimize satış sonrası hizmetler ve yedek parça alanında sunacağımız hizmette etkinliğimiz daha da artacak” ifadelerini kullandı.

“İtalya’daki elektrikli filomuzu önümüzdeki yıl daha da büyüteceğiz”

İtalya’da e-mobilite alanında büyümeye devam ederken, 100% iştirakimiz olan Karsan Europe liderliğinde K-Mobility S.R.L. gibi işbirliklerimiz ile hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve müşteri deneyiminde mükemmeliyeti sağlamak için atılımlarımız devam ediyor. Avrupa’da hızla büyüyen Karsan elektrikli filosunun satış sonrası operasyonları anlamında da, alanında yetkin firmalarla işbirliği yaparak geleceğe hazırlanıyoruz. Attığımız bu adımlar ile Karsan olarak İtalya’daki elektrikli filomuzu önümüzdeki yıl daha da büyüteceğiz” sözlerini kaydetti.

Karsan, K-Mobility S.R.L. ile el sıkıştı

Global bir marka olma yolunda büyük adımlar atmaya devam eden Karsan, geliştirdiği yüksek teknolojili araçlarla dünya yollarındaki ağırlığını artırmaya devam ediyor. “Mobilitenin Geleceğinde Bir Adım Önde” olma vizyonuyla Avrupa’nın ulaşım altyapısını elektrikli araçlarla yenileyen Karsan, hedef pazarlarından İtalya’daki büyüme hızını daha da artırmak için önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu kapsamda, kısa bir süre önce İtalya merkezli kamu alım hizmeti veren Consip firmasının gerçekleştirdiği ihaleyi kazanarak dikkatleri üzerine çeken Karsan, şimdi de ülkenin satış sonrası hizmet ve yedek parça alanında sektörün güçlü firmalarından Maurelli Distribuzione, Sinvest ve VFM Company’nin yeni iştiraki K-Mobility S.R.L. ile el sıkıştı.

Karsan, Avrupa’daki hizmet ağını genişletiyor

İmzalanan anlaşma kapsamında K-Mobility S.R.L., Karsan’ın İtalya’daki satış sonrası hizmetler ve yedek parça satışını gerçekleştirecek. Karsan’ın hedef pazarlarında büyümeye devam ettiğini söyleyen Karsan CEO’su Okan Baş, “K-Mobility S.R.L. ile gerçekleştirdiğimiz bayilik anlaşması ile İtalya’da büyüyen elektrikli araç parkımız için müşterilerimize satış sonrası hizmetler ve yedek parça alanında sunacağımız hizmette etkinliğimiz daha da artıyor. İtalya’da e-mobilite alanında büyümeye devam ederken, %100 iştirakimiz olan Karsan Europe liderliğinde K-Mobility S.R.L. gibi işbirliklerimiz ile hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve müşteri deneyiminde mükemmeliyeti sağlamak için attığımız adımlar devam ediyor. Avrupa’da hızla büyüyen Karsan elektrikli filosunun satış sonrası operasyonları anlamında da, alanında yetkin firmalarla işbirliği yaparak geleceğe hazırlanıyoruz. Attığımız bu adımlar ile Karsan olarak İtalya’daki elektrikli filomuzu önümüzdeki yıl daha da büyüteceğiz” açıklamalarını yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top