ELİBOL’dan yüksek kaliteli asfalt plentleri

Asfalt makineleri ve ekipmanlari üretiminde faaliyet gösteren Elibol Asfalt Makinaları yerli üretim gücüyle sektördeki varliğini başariyla sürdürüyor. Türkiye’nin yani sıra yurtdışında da kalitesini kanıtlayan firma, 60-240 ton/saat kapasitedeki Emap marka asfalt plentleriyle müşterilerine kullanıcı dostu ve verimli asfalt çözümler sunuyor.

Uzman kadrosu ve kaliteli asfalt çözümleri ile 2006 yılından bu yana sektöre verimli ve dayanıklı tesisler kazandıran Elibol Asfalt Makinaları, ürettiği asfalt plentleriyle karayolları, belediyeler ve il özel idareler gibi kamu kurumlarının yanı sıra yurt dışı pazarlarında da kalitesini kanıtladı. EMAP marka plentlerde sürekli iyileştirmeler yaptıklarına dikkat çeken Elibol Asfalt Makinaları Kurucusu Müfit Elibol “Asfalt plentlerimiz, yüksek verimlilik ve dayanıklılık ile ön plana çıkıyor. 2022 yılına kadar teslim edilen plentlerin sorunsuz şekilde çalışıyor olmasını da buna örnek olarak gösterebiliriz” dedi.

“Sektörünün lideri Emap”

Pazara sundukları EMAP modellerinin 60 – 240 ton/saat kapasitede olduğunu kaydeden Müfit Elibol, “EMAP modellerimizin yanı sıra müşteri istek ve taleplerine uygun tesis üretimi de yapıyoruz. Uluslararası nakliye standartlarına uygun yapılan imalatlar sonucunda tüm dünyadaki müşterilerimize kara ve deniz yoluyla tesislerimizi sunmaktayız. Ayrıca sektörde tercih edilme sebebi olduğumuz bir diğer konu da kolay montaj ve de-montaj ayrıcalığımızın olmasıdır. Kullanıcı için karmaşıklıktan uzak ve kolay öğrenilebilir plent kullanma ara yüzü sayesinde operatör hataları minimize edilmiştir. Olası arızalara karşı sunulan uzaktan bağlantı yoluyla servis destek imkânı sağlayarak, üretim aksamasının önüne geçilmektedir. Ayrıca tesisin bir çok yerinden alınan veriler ve bu verilere müdahale imkanı ile kaliteli ürün elde edilmektedir” ifadelerini kullandı.

AR-GE çalışması ve teknolojik gelişmeler

Elibol, “Aktif olarak çalışan tesislerimizde ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim sağlanmaktadır. Talep edilen EMAP modellerinde sürekli AR-GE çalışması yapıldığından ve teknolojik gelişmeler yakından takip edildiğinden tesislerimiz güncelliğini korumaktadır. Üretilen tesislerimiz gerekli testler ve son kontroller yapılarak müşteri teslimine hazır hale getirilir” şeklinde konuştu ve Elibol Asfalt plentlerini servise aldıktan sonra minimum 2 yıl genel garanti, 10 yıl da yedek parça garantisini müşterilerine sunduklarını sözlerine ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top