Dynapac’in, yeni F1250CS Plus finişeri, güç ve hassasiyeti iki katına çıkarıyor

Kentsel alanlarda asfaltlamanın zorlukları arasında dar alanlar, ağırlık limitleri, yer altı boruları, kaldırım taşları ile eski ve açıkta kalan malzemelerin yapılandırılması bulunuyor. Bu zorluklara karşı yenilikçi çözümler geliştiren Dynapac, F1250CS kompakt finişerini, yeni modeli Dynapac F1250CS Plus olarak pek çok iyileştirmeyle birlikte piyasaya sürüyor. Yeni modelde öne çıkan özellikler arasında operatörün yüksek düzeyde korunmasını ve konforunu artıran RC360 uzaktan kumandasını da kapsayan birçok yeni güncellemeyle birlikte geliyor. F1250C Plus, verimli ve emisyonu azaltan dizel motor teknolojisi ile sunuluyor.

Zemin kaplama kalitesiyle isteğe bağlı RC360 uzaktan kumandasına sahip kompakt finişer; yürüyüş yollarından bisiklet yollarına, yer altı garajlarına ve geçitlere kadar her yüzeyde güvenli, ekonomik ve maksimum çalışma konforu ile istenen sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Yeni modelin en önemli geliştirmeleri arasında yeniden tasarlanan yan motor kapıları bulunuyor. Kapılar sadece şık ve modern bir görünüme sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda dışarı akan havayı düzleştirici operatöründen uzağa yönlendirmek için tasarlanıyor. Bu özellikle, daha rahat ve güvenli bir çalışma ortamının yanı sıra daha iyi serim sonuçları elde etmeyi de kolaylaştırıyor.

Tutarlı ve verimli malzeme akışı Dynapac F1250CS Plus ile sağlanıyor

F1250CS Plus, isteğe bağlı hidrolik burgu yükseklik ayarıyla, kolay ve hassas yükseklik ayarlamalarına izin vererek operatör konforunu artırıyor. Artırılmış kontrol seviyesi; daha yumuşak ve doğru bir serme deneyimi yaratıyor. Dynapac F1250CS Plus, burgu ve konveyörün orantılı kontrolü yoluyla malzeme akışı optimizasyonunu içeriyor. Bu ileri teknoloji, malzeme transfer miktarını tamamen otomatik olarak düzenleyerek, kaplama işlemi boyunca tutarlı ve verimli bir malzeme akışını destekliyor.

Küçük boyut, büyük etki

Kentsel uygulamaların artışıyla bu işi gerçekleştirebilen kompakt finişerlere olan ihtiyaç artmaya devam ediyor. Dynapac, F1250CS Plus finişeri ve uzaktan kumandalı RC 360 ile pazarı dolduruyor. Küçük ama güçlü olan F1250CS Plus, 0,5 ile 3,5 metre arasında yüksek kaliteli sonuçların gerekli olduğu alanlar için ideal kullanım kabiliyetine sahip. Sağlam, esnek ve günümüzün asfaltlama işlerinin gerektirdiği geleceğe hazır teknolojisiyle donatılmış özellikleri bünyesinde barındırıyor. Şantiyelerin karmaşık veya zorlu gereksinimleri olduğunda bile serim kalitesini garanti eden tabla, yüksek kalitesiyle birlikte geliyor. Finişer, uzaktan kumandalı RC 360 ile eşleştirildiğinde operatörler; kendilerini istedikleri yere konumlandırabilir ve pano kontrollerine bağlı kalmadan özgürlüğün, mobilitenin ve güvenliğin keyfini çıkarabilir.

Hassas ön sıkıştırma ile pürüzsüz bir yüzey

F1250CS Plus, hem gazla hem de elektrikle ısıtılan versiyonları ile mevcut olan üst düzey tablası sayesinde daha da özelleştiriliyor. Hem operatörlere hem de planlamacılara daha fazla esneklik ve yerinde sonuçlar sağlıyor. Kompakt araç boyutları ve daha fazla malzeme taşıma sistemi ile birleşen yüksek performanslı tabla, F1250CS Plus’ı çok çeşitli uygulamalar için ideal hale getiriyor. Dynapac F1250CS Plus, sıfırın altındaki ölçülerde serim yapabiliyor ve böylece finişer, freze kesiminden dışarı çıkabileceği için bu yeni özellik projelerdeki verimliliği artıyor. Yaklaşma açısı ve derin alt plakalar gibi çoklu ayarlamalar sayesinde tabla, kalın katmanlarda bile hassas bir ön sıkıştırmayla pürüzsüz bir yüzey sağlıyor. Ayrıca finişer, hızlı bağlantı ve kurulum yoluyla kolay kullanım sağlanıyor.

RC360 ile mobilite ve performansta yeni bir çağ 

RC360 uzaktan kumandasının eklenmesiyle, F1250CS Plus’a, özellikle dar alanlardaki finişer çalışmalarında yeni fırsatlar açarak daha büyük bir performans yelpazesi sunuyor. Operatör bunu kullanarak; maksimum görünürlük ve sonuç sağlarken en düşük asfalt dumanını sunan bir noktadan bile finişerini kontrol edebiliyor. RC360 uzaktan kumanda, bir kasa ve harici besleme için mekanik konektöre sahip şarj cihazlarıyla birlikte geliyor. Ayarlanabilir omuz askıları, tüm iş günü boyunca daha fazla taşıma konforu için ergonomik olarak tasarlanıyor.

F1250CS Plus ile kontrollü kabiliyet

Uzak mesafelerde çalışırken yüksek düzeyde güvenlik sağlamak, büyük önem taşıyor. Güvenlik özellikleriyle F1250CS Plus, operatör finişerden 10 metreden daha uzağa hareket ettiğinde bile motorun otomatik olarak kapanmasında önlem alıyor. Ayrıca uzaktan kumanda, 45 derecelik açının üzerine eğildiğinde finişer otomatik olarak duruyor. Uzaktan kumanda işlevi, yerel düzenlemeleri yerine getirirken operatörü dumandan uzaklaştıran ek güvenlik özelliğiyle de öne çıkıyor.

Konfor, rahatlık ve kontrol

Yalın pano; geçiş anahtarları ve renkli ekranı ile açıklayıcı anlamlar sağlayarak değişen ekiplerin kullanması için ideal hale geliyor. Tüm platform, hem kullanımdan hem de zamandan tasarruf sağlayan duvara yakın taşıma veya asfaltlama durumları için katlanabiliyor. Kullanışlı arkalık ek konfor sunarak kişisel eşyalar için kilitlenebilir bir saklama bölmesiyle birlikte geliyor. Ergonomik yan siperler sayesinde yükseklikleri ve açıları tek krankla ayarlanabiliyor. Krank; tabla operatörü için rahat, merkezi ve güvenli bir çalışma alanı yaratarak yan siperin üzerine yerleştiriliyor. F1250CS Plus, şantiyedeki günlük ihtiyaçları karşılamak için USB, 24V/DC ve 230V/AC soket ile geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top