Dynapac yeni tandem silindir serisini piyasaya sürecek

Dynapac, 2023 yılı sonuna kadar 6, 7 ve 10 tonluk sınıflarında yeni bir tandem silindir serisi üretimine başlayacağını duyurdu.

Marka tarafında; maksimum çalışma kolaylığı, sürücü konforu ve güvenliği için tasarlanan CC2200 VI – CC3800 VI Tandem Asfalt Silindiri serisi, 1500 ile 1680 mm’lik tambur genişliğiyle üretilecek. Bu serinin bölünmüş tambur ve kombi versiyonları da mevcut olacak.

Dynapac yeni serisindeki ürünlerinde optimum sıkıştırma sonuçları, operasyonel verimlilik ve sürücü rahatlığı sağlayacağını iddia ederek yeni teknolojik çözümler ile gelişmiş donanımları bir arada sunacak.

Dynapac’in konforlu teknolojisi

Operatör güvenliği ve konforu için 7 inçlik tam renkli bir dokunmatik ekranla tüm kontrollere kolay erişim sağlanacak. Operatörün daha iyi görüş sağlaması için 360 derecelik bakış açısına sahip bir kamera ve alçak montajlı korozyona dayanıklı bir su deposu da bulunacak. Silindirler Dynapac’ın kontrol ve dokümantasyon sistemi Dyn@Lyzer ve Topcon tarafından sağlanan 3. taraf sıkıştırma kontrol sistemlerini de kullanacak. CC2200 VI, herhangi sıkıştırılmış malzeme için en uygun frekansı otomatik olarak belirleyip, değişimleri sürekli izleyen ve değişen koşullara otomatik olarak uyum sağlayan sismik özellik ile de donatılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top