CATERPILLAR TEKNİSYENLERİ YETENEKLERİNİ KONUŞTURUYOR

TÜRKİYE’NİN YANI SIRA AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, KAZAKİSTAN, KIRGIZİSTAN VE UZAK DOĞU RUSYA’DA BORUSAN GRUBU ŞİRKETLERİNDEN BORUSAN CAT’İN BAŞARIYLA TEMSİL ETTİĞİ CATERPİLLAR, SERVİS TEKNİSYENLERİNİN YETENEKLERİNİ DÜNYA İLE PAYLAŞMAK VE TEKNİK SERVİS ÜZERİNE KARİYER GELİŞTİRME KONUSUNDA İLHAM YARATMAK ADINA “CAT TRİAL 10: TEKNİSYEN TESTİ” ADLI VİDEOYU YAYINLADI.

Video, Caterpillar ürün ve hizmetlerini zorlu görevlerde test eden eğlenceli “Cat Trial” serisinin 10. etkinliğini izleyicilerle buluşturuyor. Bu etkinlik serisinde teknisyenlerden teknik bilgilerini zorlu bir parkurda göstermeleri bekleniyor.

TÜRKİYE’DE 302 TEKNİSYEN BORUSAN CAT ÇATISI ALTINDA

Dünyanın dört bir yanındaki Caterpillar ürünlerine değer katan unsurların başında servis teknisyenleri geliyor. Benzeri olmayan ürün ve hizmet desteği sağlayan teknisyenler, Borusan Cat müşterilerinin iş sahalarında sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sürdürmelerine olanak tanıyor. Hızın büyük önem taşıdığı çalışma ortamında teknisyenler, iş makineleri ve iş makinelerinde kullanılan teknolojiye dair bilgileri ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlıyor.

Teknisyenlerin, Caterpillar ve Borusan Cat için çok önemli olduğunu vurgulayan Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Hasan Tahsin Güven “Servis teknisyenlerimiz müşterilerimizin iş sahalarını en iyi şekilde yönetmelerine ve inşa etmelerine olanak tanıyor. Servis teknisyeni pozisyonumuz son teknolojinin üst seviyede kullanıldığı, kişisel gelişime olanak tanıyan zorlayıcı ama bir o kadar tatmin sağlayıcı bir kariyer yolu sunuyor. Borusan Cat olarak farklı alanlarda toplamda 302 kişilik bir teknisyen ekibine sahibiz. Deneyimli ve yetkin çalışanlarımız, müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatmamız noktasında kritik önem taşıyor” dedi.

Dünya genelinde Caterpillar temsilcileri toplamda 65 bin servis teknisyenine istihdam sağlıyor. Önümüzde senelerde bu rakamın çok daha artması bekleniyor. “Cat Meydan Okuma Sesinin 10. Videosu Teknisyen Testi” videosuna ise https://www.borusancat.com/campaign/cat-trial  linkinden erişim sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top