Akçadağ Mezra Mahallesi’nin yol çilesi tamamıyla bitti

Akçadağ ilçesine bağlı Mezra Mahallesinde yaşanan yol sorunu, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarının ardından çözüme kavuşturuldu.

Malatya iline bağlı Mezra Mahallesinde yaşayan vatandaşların yazın toz, kışın ise kardan dolayı yaşadıkları yol sorunu, mahalle sakinlerinin şikayetleri üzerine harekete geçen Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin, başarılı çalışmaları ile son buldu.

“Problemlerimizin hepsi birer birer çözüldü”

Mezra Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın göreve geldiği günden itibaren kendilerinin yanında olup sorunlarıyla bire bir ilgilendiğini söyleyerek, “Mahallemizdeki sıkıntılar bu dönemde giderildi. İçme ve sulama suyu ve yol asfalt problemlerimizin hepsi birer birer çözüldü. Mahallemiz yazın toz topraktan kışın ise çamurdan geçilmiyordu. O nedenle vatandaşlarımız ulaşım noktasında bazı sıkıntılar yaşıyordu ama yapılan asfalt ile bu sorunumuz çözüldü. Mahallemize yapılan çalışmalardan dolayı Selahattin Başkanıma ve ekibine çok teşekkür ederim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top