3KARE: ASFALT UYGULAMALARINDA GÜVENİLİRLİK, KALİTE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

2012 YILINDAN BU YANA SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTEREN 3KARE MAKİNA, ARAÇÜSTÜ EKİPMANLAR VE ASFALT PLENTİ KOMPONENTLERİNİN ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR. ÖZELLİKLE TOZ MALZEME SERİCİ VE ÇİMENTO SERİCİ MAKİNALARI İLE ÖN PLANA ÇIKAN 3KARE MAKİNAYI FİRMANIN GENEL MÜDÜRÜ GÖRKEM DEMİRCİOĞLU İLE KONUŞTUK.

3KARE MAKİNA’YI KISACA TANITIR MISINIZ?

2012 yılında Dempa Sanayi Bölgesinde kurulan firmamız; asfalt sektörünün ihtiyacı olan araç üstü ekipmanlar ve asfalt plenti komponentlerinin mekanik imalatı üzerine yoğunlaşmıştır. Ayrıca standart olarak ürettiğimiz ekipmanlar dışında, Ar-Ge departmanımızın sayesinde müşterilerimizden gelen isteklere göre tasarım ve imalat da yapabilmekteyiz. Daha iyi hizmet verebilmek için 100’ü aşkın çalışanımızla 2019 yılında Saray Sanayi Bölgesinde 12.000 metrekarelik alanda fabrikamıza geçerek faaliyetlerimize devam ediyoruz.

ASFALT MAKİNELERİNİ ÜRETME FİKRİ NASIL GELİŞTİ?

Asfalt makineleri, teknolojik gelişmelere açık ve sürekli büyüme ihtiyacı duyan bir sektör. Uluslararası kalite standartlarında üretim hedefleyen bir firma olarak kalite, güvenirlilik ve sürdürülebilirlik sloganıyla, müşteri odaklı bir bakış açısıyla, sektöre katkı sağlamak istedik. Bu nedenle yol bakım ve yapım ekipmanlarında yenilikçi ve farklı çözümlerle müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

ÜRÜN YELPAZENİZ VE EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNÜNÜZ HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Yol yapım müteahhitlerinin ve inşaat firmalarının uygulamalarında ihtiyaç duydukları tamamlayıcı ve yardımcı ekipmanların tümünü kapsayan bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Asfalt distribütörü ve toz malzeme serici konusunda yerli ve yabancı müşterilerimizden çok iyi geri dönüşler almaktayız.

Özellikle toprak stabilizasyonu alanında kullanıma başlanılan Toz Malzeme Serici – Çimento Serici ürünlerinde, üst segment makine imalatını tamamlamış bulunmaktayız. PLC kontrolü sayesinde hassas serme performansı sağladığımız toz malzeme serici makinemiz; kalitesi, hassasiyeti ve rekabetçiliğiyle kullanıcısına birçok avantaj sunmaktadır.

Asfalt distribütörümüzün ısıtma sisteminin kızgın yağ jeneratörlü yapılması ile, asfalt emülsiyonunun yüksek ısıdan etkilenerek bozulmasını önlemekteyiz. Böylece sürdürülebilir kaliteli emülsiyon spreyleme uygulamaları sağlamaktayız.

Toz malzeme serici

MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜZ HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Asfalt sektörüne hizmet veren müteahhit firmalar, kamu kurum ve kuruluşları, il özel idareler, belediyeler, yol bakım firmaları, sathi kaplama uygulamaları yapan taşeron firmalar ve çeşitli iş makineleri kiralayan firmalar müşteri portföyümüzü oluşturmaktadır.

ÜRÜNLERİNİZİN FARKLILAŞTIĞI NOKTALARI ANLATIR MISINIZ?

Kurumsal felsefemiz, müşterilerimize her zaman dürüst davranıp kendimizi sürekli geliştirmektir. Bu felsefeden yola çıkarak tüm makinelerimizi, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle üretip uygun maliyetlerle müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca çevreci bir anlayışla minimum katkı malzemesi kullanarak, düşük maliyetli ve yüksek verimli performans sağlamaktayız.

Ecospray

YEDEK PARÇA VE DİĞER HİZMETLERİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

Yedek parça anlamında, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek yeterli ürün stoğuna daima sahip olup, gerekli parçaları uzman ekibimizle dünyanın her yerindeki şantiyelere hızlı bir şekilde ulaştırabilmekteyiz.

Makinelerimiz gerekli test süreçlerinden geçirilip müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca operatör ve kullanıcı eğitimleri, makineler devreye alınırken yerinde sağlanmaktadır.

Çatlak dolgu makinesi

ÜRETİLEN EKİPMANLAR

Asfalt Distribütörü (Kızgın Yağ Isıtmalı EcoSpray) – Çimento Serici – Yol Süpürgesi (Kendi Yürür Opsiyonu ile) – Çatlak Dolgu Makinası – Asfalt Tamir Robotu – Mıcır Serici (Kendi Yürür Opsiyonu ile) – Satih Kaplama Aracı (Kombi Mıcır Serici ve Distribütör) – Arazöz – Kombi Distribütörü (Asfalt Distribütörü ve Arazöz) -Dikey ve Yatay Bitüm Tankı – Karıştırıcılı PMB Tankları – Dişli Pompa (Kızgın Yağ Ceketi Opsiyonlu) – Vana (Kızgın Yağ Ceketi Opsiyonlu) – Karla Mücadele Ekipmanları (Kar Küreme Araçları, Tuz ve Solüsyon Serici) – Mekanik Stabilizasyon Plenti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top