Vögele’nin yeni mini finişerlerine büyük talep

Vögele, dizel motorlu MINI 500 ve MINI 502 modellerini tedarik etmeye başlıyor. Şirketin en küçük finişerleri 0,25 metre ile 1,8 metre serme genişliğiyle en dar inşaat projelerini gerçekleştirmek için ideal kullanım sağlıyor. Pille çalışan MINI 500e ve MINI 502e modellerinin 2024’te satışa sunulacağı bildiriliyor.

Vögele; ürün yelpazesini, MINI 500 paletli finişeri ve MINI 502 tekerlekli modeliyle tamamlıyor. Üreticinin en küçük yol finişerleri SUPER 700i ve SUPER 800i mini sınıfı modelleri tamamlanarak özellikle dar alanlardaki küçük inşaat projeleri için ideal çalışma sergilediği belirtiliyor.

Minimum genişlikte maksimum kalite

MINI 500 ve MINI 502; 0,9 metrelik temel genişliği ve 0,25 metre ile 1,8 metrelik serme genişlikleri ile raylar arasında döşeme yapımı, dar hendek dolumu veya yaya-bisiklet yolları inşa etmek için uygun çalışma koşulları sağlıyor. Makineler; müteahhitlerin en küçük projeyi bile elle yerine bir makine kullanarak tamamlamasına olanak tanıyarak daha fazla verimlilik, rahatlık ve kaliteyi bir arada sunuyor. Bu, örneğin fiber optik kablo döşerken veya boru hatlarını tamir ederken, özellikle uzun ve dar bölümlerde fayda sağlıyor. Vögele’de Satış, Yerel Pazarlama ve Ürün/Müşteri Desteği Başkanı Marcio Cavalcanti Happle, “Avrupa’daki pazar lansmanı bugüne kadar çok başarılı oldu ve talep yüksek. Yeni finişerler, mini sınıf segmentindeki boşluğu dolduruyor ve ürün yelpazemizi tamamlıyor. Eksiksiz finişer ve düzleştirici serimiz artık sıfırlık minimum ve maksimum serme genişliklerini kapsıyor” sözlerini kaydetti.

Kompakt, hafif ve manevra kabiliyeti yüksek

Su soğutmalı 2 silindirli dizel motorları ile MINI 500 ve MINI 502, 10,2 kilowatt güç sağlıyor. Her iki makine de çok küçük bir dönüş dairesi gerçekleştiriyor ve manevra yapmak için çok az alana ihtiyaç duyuyor. Kompakt boyutları ile yaklaşık 1.200 kilogram (tekerlekli model) ve 1.400 kilogram (paletli model) ağırlıkları ile finişerlerin taşınması da kolaylık sağlıyor. Hazne kenarlarına sahip malzeme hunisi, finişerlerin tekerlekli yükleyiciler veya ekskavatörler aracılığıyla çok kolay bir şekilde karışımla beslenebileceği anlamına geliyor.

E-güçlü modeller 2024’te satışa sunulacak

Avrupa’da piyasaya sunulmasının ardından Vögele, dizel motorlu finişer satış alanını kademeli olarak genişletiyor. Pille çalışan modelleri olan MINI 500e ve MINI 502e’nin 2024’te satışa sunulacağı bildiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top