Vögele yeni yol finişerleri ile şehir içi inşaat projelerine kompakt çözümler sunuyor

Vögele, 0,25 metre ile 1,80 metre arasında değişen serme genişliklerine sahip dört yeni mini yol finişerleri ile dar alan çalışmaları için üstün çözümler sunuyor. Yol finişerleri ürün gamındaki yeni, dizel MINI 500 ve akü elektrikli MINI 500e paletli finişerlerin yanı sıra dizel MINI 502 ve akü elektrikli MINI 502e tekerlekli finişerler modelleriyle de dar alanlarda çözümler sunacak.

Kompakt boyutları ve değişken serme genişlikleri ile dizel MINI 500 ve akü elektrikli MINI 500e paletli finişerlerin yanı sıra dizel MINI 502 ve akü elektrikli MINI 502e tekerlekli finişerler ile çalışılması zor olan dar alanlarda yol çalışmaları daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Yeni ürünler hakkında açıklamalarda bulunan Vögele Satış, Yerel Pazarlama ve Ürün Müdürü Marcio Cavalcanti Happle, “Küçük şantiyelerde esnek ve sürdürülebilir çözümlere olan talep oldukça yüksek bir düzeyde bulunuyor. Bu amaçla ürettiğimiz yeni mini finişerlerimiz, müşterilerimizin küçük serme işlerini hızlı, uygun maliyetli bir şekilde tamamlamasını sağlayacak” sözlerini kaydetti.

Geniş uygulama yelpazesi

Yeni ürünlerin bisiklet ve yaya yollarının inşasını, demiryolu rayları arasında asfalt döşemenin yanı sıra şehir içinde bulunan dar çalışma alanlarında kolay kullanım avantajı sağlayacağından bahseden Marcio Cavalcanti Happle, “Fİnişerlerin standart tabla çalışma genişliği 0,80 m olup hidrolik sistem vasıtasıyla 1,35 m’ye kadar büyütülebiliyor. Asgari serme genişliği 0,25 m’ye kadar düşürülebilir veya genişlik, cıvatalı uzatmalar kullanılarak maksimum 1,80 m’ye kadar oluşturulabiliyor. 2.670 x 870 x 1.585 mm’lik kompakt taşıma boyutları ve modele bağlı olarak 1.000 ila 1.500 kilogram arasındaki düşük ağırlıklarda kolay taşıma sağlıyor. Dört tekerlekli veya paletli finişerler, dar dönüş yarıçapı ile son derece çevik bir kullanım sunuyor” açıklamalarında bulundu.

E-Power: MINI 500e veya MINI 502e ile yerel emisyonsuz asfalt serme

Wirtgen Group CSO’su Domenic Ruccolo ve John Deere Satış, Pazarlama ve Ürün Desteği, Küresel İnşaat Ekipmanları Kıdemli Başkan Yardımcısı Domenic Ruccolo ise ihalelerin, inşaat projeleri için giderek daha katı emisyon gereklilikleri tanımladığını belirterek konuşmasını sürdürdü: “MINI 500e ve MINI 502e’de kullanılan akülü elektrikli tahrik sistemleri, yerel emisyonsuz asfalt serme için ideal hale geliyor. Vögele elektrikli mini finişerler, Hamm CompactLine’ın benzer şekilde akülü elektrikli tandem silindirleriyle birlikte kullanıldığında sürdürülebilir bir üretim sistemi sağlıyor. Yeni mini finişerler Vögele’nin ürün yelpazesini genişleterek akülü elektrikli modellerdeki çalışmalarımızı gösteriyor. Yeni ürünlerimiz 2026 yılına kadar elektrikli ürün modellerinin kullanılabilirliğini artırma hedeflerini desteklemesini sağlayacak. Böylece sürdürülebilirlik yolunda büyük bir sıçrama yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top