VMP-C-25 VİMPO POLİMER MODİFİYE ÜRETİM TESİSİ

TÜRKİYE’NİN YERLİ ÜRETİCİSİ VİMPO, ÜRETTİĞİ VMP-C-25 VİMPO POLİMER MODİFİYE ÜRETİM TESİSLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR. MÜŞTERİLERİNİN REÇETELERİNE UYGUN OLARAK HASSAS ÜRETİM YAPABİLEN VMP-C-25, TÜRKİYE VE DÜNYADAKİ EN YÜKSEK DAHİLİ ÜRETİM ORANI İLE DE ÖN PLANA ÇIKIYOR.

YÜKSEK KAPASİTE

Vimpo VMP-C-25, 30t/s Polimer Modifiye Bitüm üretebilme özelliğiyle ülkemizde ve Dünya’da ön plana çıkıyor. Ürüne müşterinin talebine göre katkı ünitesi ve dozaj hatları eklenebiliyor veya çıkarılabiliyor. Müşteriler, reçeteleri kapsamında ihtiyaç duydukları katkılara fabrika kalibrasyonlu dozaj hattını talep edebiliyor. Böylece yüksek üretim kapasitesine sahip olunmasının yanı sıra reçetenize uygun hassas üretim elde edilmiş oluyor.

YÜKSEK DAHİLİ ÜRETİM ORANI

Vimpo VMP-C-25 ve diğer bütün Vimpo marka bitüm işleme tesisleri, Türkiye’deki ve dünyadaki en yüksek dahili üretim oranlarından birine sahip. Şasi, sirkülasyon sistemleri, Değirmen, Pompa ve Vana grupları gibi kritik komponentleri, Vimpo mühendisleri tarafından dahili olarak tasarlanarak üretimleri tek bir çatı altında gerçekleşiyor. Böylece dünyanın her yerine hızlı ve ekonomik satış sonrası hizmetler sunabiliyor.

TEKNOLOJİ

Vimpo Bitüm İşleme Tesisleri ve Vimpo VMP-C-25 PMB üretim tesisi, 27 inç geniş kullanıcı ekranları ile hızlı ve kolay bir arayüz sunmasının yanı sıra yüksek teknoloji sensörleri ile hassas dojazlama, kalibrasyon, tartım, raporlama yapabiliyor.  Tesislerin büyüklüğüne göre merkezi kontrol paneli opsiyonel olarak büyütülebilirken, bütün bir tesis tek bir noktadan da kontrol edilebiliyor. Opsiyonel dozajlama ve tartım ünitelerinin ek modülleri talebe göre eklenebiliyor ve merkezi olarak kontrol edilebiliyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz her an yetkili teknik personel uzaktan tesisinize bağlanarak gerekli teknik desteği sunabiliyor.

Tesisin Kalbi Kolloid Değirmen (BWS Supraton ve Vimpo VCM)

Vimpo bitüm işleme tesislerinde müşterilerin ihtiyacına göre farklı kapasitelerdeki Vimpo VCM serisi değirmenler veya yine dünyanın en önde gelen markalarından birisi olan BWS Supraton Değirmenler tesis içerisindeki birçok opsiyondan birisi olarak sunuluyor. İhtiyacınıza ve üretim kapasitesine göre Vimpo Mühendisleri bu tercihlerde ve diğer bütün adımlarda müşterileri ile beraber en iyi konfigürasyonu seçebiliyor.

VİMPO VMP-C-25 ANA ÖZELLİKLERİ

  • 30 t/s üretim kapasitesi
  • Sürekli Tip Üretim
  • 160 kW BWS Supraton Değirmen
  • Vimpo VN Serisi Besleme pompaları
  • Tam Otomatik Kullanım
  • Katkı Malzemesi Dozajlama Sistem

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top