Ordu’da yol seferberliği başladı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çaybaşı ve İkizce ilçelerini birbirine bağlayan grup yolunu betonla buluşturmak için çalışmalara başladı. Çaybaşı ilçesi Kurudere Mahallesi’nde devam eden beton yol çalışmalarıyla birlikte, Boras Mahallesi ve İkizce ilçesine bağlı Düzpelit Mahallesi’ne konforlu bir ulaşım imkanı sunulması hedefleniyor.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin ulaşım konforunu artırıyor.

Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, çalışmaları yapan ekiplerin, halka hizmeti ön planda tutarak kaliteli bir iş yaptıklarına değindi ve yol standartlarını artırdıklarını ifade etti.

Çalışmalar, Çaybaşı ve İkizce ilçelerini birbirine bağlayacak

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Çaybaşı ilçesine bağlı Kurudere Mahallesi yolunda beton yol çalışması başlattı. 4 km uzunluğundaki güzergahla birlikte Çaybaşı ilçesine bağlı Boras mahallesi ile İkizce ilçesine bağlı Düzpelit Mahalleleri arasındaki yol kalitesinin artmasıyla birlikte ulaşım konforunun iyileşmesi hedefleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top