KLEEMANN’IN 100. TESLİMATI FERNAS İNŞAAT’A YAPILDI

WİRTGEN GROUP, 1. KLEEMANN TESLİMATINI YAPTIĞI FERNAS İNŞAAT A.Ş’YE 100. KLEEMANN MOBİL KONKASÖR TESLİMATINI DA GERÇEKLEŞTİREREK ÖNEMLİ BİR BAŞARIYA İMZA ATTI. MAKİNE, FERNAS İNŞAAT’IN SİNOP-AYANCIK SAHİL YOLU PROJESİ’NDE ÇALIŞACAK.

Yol sektörünün lokomotif markası Wirtgen Group, teslimatlarına son hızıyla devam ediyor. Firma son olarak Wirtgen Group markalarından olan Kleemann mobil konkasörün 100. Teslimatını Fernas İnşaat A.Ş’ye gerçekleştirdi. Klemann mobil konkasörün Türkiye’deki ilk teslimatını da yine Fernas İnşaat’a gerçekleşmiş olduklarını belirten Wirtgen Group yetkilileri, 100. Teslimatın da aynı firmaya yaparak önemli bir başarıya imza attı.

 

SİNOP AYANCIK SAHİL YOLU PROJESİ

Yükleniciliğini Fernas İnşaat’ın üstlenmiş olduğu Sinop-Ayancık Sahil Yolu Projesi, 11 kilometre uzunluğu ile Batı Karadeniz Sahil Yolu’nun en önemli bölümlerinden birini oluşturuyor.  Özellikle dolgu ve tahkimat çalışmalarının yoğun olarak yapıldığı projenin tamamlanması ile beraber hem eski yolu güvenlik altına alınmış olacak hem de sürücülere güvenli bir yol sağlamış olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top