HİDROMEK’İN HMK 130 CS TOPRAK SİLİNDİRİ; GÜÇLÜ, DİNAMİK, DAYANIKLI!

YERLİ İŞ MAKİNESİ ÜRETİCİSİ HİDROMEK, HMK 130 CS TOPRAK SİLİNDİRİ İLE YOL SEKTÖRÜNE ÖNEMLİ AVANTAJLAR SUNUYOR. GÜÇLÜ ŞASİSİ, YÜKSEK SIKIŞTIRMA PERFORMANSI VE AĞIR HİZMET TAMBURU İLE DİKKAT ÇEKEN HMK 130 CS, OPERATÖR KONFORUNA DA OLDUKÇA ÖNEM VERİYOR

Hidromek’in çok yönlü kullanım sağlayan HMK 130 CS toprak silindiri, yüksek sıkıştırma performansı ile zemini işe uygun hale getiriyor. HMK 130 CS ağır hizmet tipi tamburu, sağlam çelik konstrüksiyonu ve güçlü şasisi ile yüksek dayanıklılık sunuyor. Toprak silindirler yurt içinde ve yurt dışında sıklıkla otoyol ve demiryolu yapım ve bakımı, hava alanları, barajlar ve sanayi bölgeleri gibi çok çeşitli alanlarda ve kamu hizmetlerinde tercih ediliyor.

ZOR İŞLERİN VAZGEÇİLMEZİ, İNCE İŞLERİN USTASI

Çalışma ağırlığı 13.250 kg olan HMK 130 CS toprak silindiri; yüksek güç ve tork çıkışlı, su soğutmalı, turbo şarjlı dizel motoru sayesinde güçlü ve üstün performans sağlıyor. Dar iç dönüş açısı ile hareket kabiliyeti kazanan HMK 130 CS’nin 2.130mm genişliğindeki tamburunun düz ve keçi ayağı seçenekleri bulunuyor.

HER ZEMİNDE YÜKSEK PERFORMANSTA ÇALIŞMA İMKANI

Yüksek ve düşük titreşim frekanslarında çalışarak hem sert ve kalın toprak tabakalarını yüksek verimlilikle sıkıştıran, hem de ince işleri yapabilen HMK 130 CS, bu özelliğiyle çok yönlü kullanım sağlıyor. Makine yürüdüğünde titreşim sistemini açan, makine durduğunda ise bunu anlayıp titreşimi kapatan Otomatik Titreşim Sistemi, hem konfor hem de daha uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

KONFOR VE GÜVENLİK BİR ARADA

Makinenin tasarımında operatörün kendini özel hissetmesini sağlayacak özellikler yer alıyor. Ses ve titreşim yalıtımlı kabinin içerisinde kullanılan kahverengi tonlar ve geniş görüş açısı sağlayan büyük camlar ile ferah bir görünüm sağlanıyor.

Klima, multimedya, kamera açma kapama, başlangıç kornası açma kapama gibi fonksiyonların kontrolünü sağlayan 8” dokunmatik ekran, süspansiyonlu ayarlanabilir koltuk, sağa ve sola kolaylıkla hareket ettirilebilen tablet tutucu, geri görüş kamerası, güneş perdeleri, ön ve arka cam silecekleri, kabin içi saklama gözleri gibi donanımlar operatöre kabin içinde üstün bir konfor sunuyor. Operatör güvenliği için ROPS özellikli kabine ve kırmızı tutamaklara sahip olan HİDROMEK toprak silindirler, ayrıca monoblok olarak tasarlanan açılabilir kaputu ile servis kolaylığı da sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top