BATCH TİPİ ASFALT PLENTLERİ İLE KALİTELİ ÜRETİM

İMİ MAKİNE, DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ÜSTLENDİĞİ ASTEC INDUSTRİES’İN ASFALT PLENTLERİYLE KALİTELİ ASFALT ÜRETİM İMKANI SUNUYOR. ASTEC’İN BG SERİSİ MOBİL BATCH ASFALT PLENTLERİ, KOLAY KURULUM VE KULLANIM AŞAMALARIYLA ÖNE ÇIKARKEN SAATTE 240 TON’A KADAR ASFALT ÜRETİMİ YAPABİLİYOR.

BG serisi mobil Batch asfalt plentleri; modüler tasarımı, kolay kurulum aşamaları ve yüksek enerji verimliliği sağlayan teknolojileriyle, asfalt üreticilerine çeşitli avantajlar sunuyor. Astec’in uzun yıllara dayanan tecrübesini ve üstün Amerikan teknolojisini bir araya getiren BG serisi Mobil Batch Asfalt Plentleri, kolay kurulum sağlarken saatte 80 ila 240 ton arasında asfalt üretimi yapıyor. Modüler bir yapıya sahip plent kompakt tasarım özellikleriyle kolay bir şekilde kuruluyor. Mobil plent, agreganın etkilenmesini önleyerek malzemeyi yayarak ısı transferini en üst düzeye çıkarıyor.

TAMBUR İÇİ HOMOJEN ISI

Batch tipi asfalt plenti yüzde 70’e varan kazılmış asfaltı tekrar işleyerek kaliteli asfalt haline dönüştürebiliyor.  Batch tipi asfalt plenti, diğer asfalt plentlerinde bulunmayan “V” kanatçıkları sayısında tambur içi homojen ısı dağılımıyla asfaltı daha kaliteli bir şekilde üretiyor. Kompakt tesisin tasarımı, kurulum kolaylığı sağlayarak operasyonel süreçteki verimliliği yükseltiyor. Ayrıca gelişmiş teknoloji ile üretilen plent düşük ses seviyesiyle de kullanım konforu sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top