ANTALYA’DA “KOMATEK 2022” HEYECANI

İMDER, İSDER, ANTİAD VE SADA UZMANLIK FUAR YETKİLİLERİ, 9-13 MART 2022 TARİHİNDE ANTALYA ANFAŞ ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK KOMATEK 2022 FUARI ÖNCESİNDE ANTALYA’DAKİ KAMU VE ÖZEL SEKTÖR KURULUŞLARINA ÖNEMLİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve (İSDER) İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği Başkanı Serkan Karataş, Genel Sekreteri Oğuz Yusuf Yiğit, Antalya İş İnsanları Derneği Başkan Yardımcısı Bilal Köleoğlu, SADA Uzmanlık Fuarları Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Baykal ve KOMATEK Fuarı Proje Müdürü Çetin Sarıaltın, 9-13 Mart 2022 tarihinde Antalya Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 16. Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknolojileri ve Aletleri İhtisas Fuarı’nın (KOMATEK 2022) tanıtımı için Antalya’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

YEREL YÖNETİM VE İŞ İNSANLARINDAN TAM DESTEK

KOMATEK Fuarları ile ilgili bilgi aktarmak ve Mart ayında yapılacak etkinliğin detaylarını anlatmak amacıyla Antalaya’ya çıkarma yapan yetkililer, Antalya’nın yerel yönetim ve iş çevrelerinden fuarın tanıtımı ve ziyareti konusunda destek talep etti. Ziyaret sırasında Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tuncay Sarıhan, Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü Av. İbrahim Kurt, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Cihangir Deniz, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ve Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Makine İkmal Baş Mühendisi Vekili Mehmet Birol Aslan ile görüşüldü. Gerçekleşen ziyaretlerin ardından Antalya’nın yerel yönetim ve iş çevrelerinden fuara tam destek sağlandığı belirtildi. Ayrıca, yöneticiler hem kendi kurumlarında çalışan ilgili personelin/üyelerin haberdar edilmesi hem de tanıtım amacıyla fuarı ziyaret etmeleri, kendi bölgelerinde bulunan tanıtım araçlarının bedelsiz kullanılması konularında beyanda bulunup, fuarın Antalya’ya yapacağı katkının önemi konusunda fikir birliğine vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top