ALTEKMA GROUP VE SİGNATEKMA 2021 YILINA YENİ YATIRIMLAR İLE GİRİŞ YAPTI

ALTEKMA GROUP’A BAĞLI SİGNATEKMA A.Ş, 2021 YILINA YENİ YATIRIMLARLA BAŞLADI. MEVCUT KAPASİTESİNİ ARTIRMA YOLUNA GİDEN ŞİRKET, BU YILDAKİ ÜRETİMİNİ 3 KATINA ÇIKARIYOR.

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan ve 1997’den beri yol çizgi makineleri, yol çizgi boyaları, inşaat boyaları makineleri, İSG çizgi boyaları ve kumlama makineleri alanlarında hizmet veren 5 grup şirketi bulunan Altekma Group, her yıl büyüme adımlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Sektörün öncü firmalarından biri olan Altekma Group, bünyesinde bulunan ve uluslararası standartlarda yol çizgi boyaları üretimini gerçekleştiren Signatekma A.Ş’nin, sektördeki gücünü artırmayı hedefliyor.

Yol çizgi boyaları konusunda Türkiye ve çevre ülkelerde lider konumdaki Signatekma A.Ş., üretim tesisindeki yeni yatırımlarını hizmete açarak sektördeki öncülüğünü sürdürüyor. Günlük kapasitesini 3 katına çıkaran Signatekma, standartların üstünde bir hizmet sunmaya devam ediyor.

SÜRECİMİZ TAM OTOMATİK OLARAK İLERLİYOR”

Altekma Group Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Durmuş, yeni yatırımların duyurusu esnasında büyüme konusundaki diğer adımların da sinyallerini verdi. Dünya standartlarında üretim yapıldığına değinen Durmuş, “Kalite, hizmet, zamanında teslimat ve fiyat prensiplerimizden ödün vermeden ilerleyecek, sürekli kendimizi geliştirerek teknolojik yatırımlarımızı gerçekleştireceğiz” diyerek grup şirketlerinin doğru adımlar atacağının altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top