MADENLERİN UYUMLU İKİLİSİ: MOBICAT 110(i) EVO2 VE MOBICONE MCO 90(i) EVO2

KLEEMANN’IN YENİ EVO2 SERİSİ MAKİNELERİ, DOĞAL TAŞ MADENCİLİK FAALİYETLERİNDE BİRBİRİNE BAĞLI KULLANIMI İLE VERİMLİLİĞİ ARTIYOR. MOBICAT MC 110(i) EVO2 ÇENELİ KIRICI VE MOBICONE MCO 90(i) EVO2 KONİK KIRICI PERFORMANS, VERİMLİLİK VE ESNEKLİK İÇİN GELİŞTİRİLDİ. MOBİL TESİSLER, ORTAK PERFORMANS SEVİYESİNİN VE KOLAY BAĞLANTILARIN İŞE YARADIĞI BİRİNCİ VE İKİNCİ KIRMA KADEMELERİNDE SIKLIKLA BİRLİKTE KULLANILARAK VERİMLİLİĞİ YAKALIYOR.

Yeni EVO2 neslinin iki kırma tesisi, malzemenin transfer noktaları açısından mükemmel bir şekilde eşleştirildi. Çeneli kırıcı, ikinci kırma kademesinde konik kırıcıyı en iyi şekilde kullanmak için doğru güce sahip. Konik kırıcının doğru seviyesi, minimum aşınma ile en iyi tane kalitesini üretiyor. MC 110 EVO2, kırma boşluğunu 180 mm’ye kadar olan aralıkta tamamen hidrolik olarak ayarlayabiliyor. MCO 90 EVO2 ise yeni kırma ekipmanları ile birlikte 6-45 mm boşluk aralığını kapatabilirken besleme malzemesine bağlı olarak, beton veya asfalt tanelerini, bir sonraki elek tesisi ile tek bir işlemde üretilebiliyor.

OPTİMUM KIRMA İŞLEMİ VE AKILLI HAT BAĞLANTISI İÇİN CFS (SÜREKLİ BESLEME SİSTEMİ)

Her iki tesisin kırma işlemi, yenilikçi CFS (Sürekli Besleme Sistemi) besleme kontrolü ile otomatik olarak optimize edilebiliyor. Böylece malzeme her zaman maksimum verimlilikle makinelerden taşınıyor. Kırma odalarının dolum seviyesi izlenerek dolum seviyesi belirlenen seviyeye ulaştığında makinenin malzeme beslemesi otomatik olarak ayarlar. Bu sistem, bağlantılı bir tesisin akıllı hat bağlantısı için ideal bir temel oluşturuyor. Yukarı yöndeki makinenin kırıcı tahliye konveyöründe veya ince tane konveyöründe opsiyon olarak sunulan sensörler ile makinenin besleme ünitesinin dolum seviyesi takip edilebiliyor. Güvenlik tekniği açısından ise tüm kırma ve elek tesisleri birbirine bir kablo sistemi ile bağlanıyor. Acil bir durumda birleştirilmiş tesis üzerinde bulunan acil durdurma tuşuna basılırsa tüm makineler güvenli bir şekilde duruyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top