UKRAYNA PAZARININ LİDERİ: MARINI

MARINI A.Ş, YURTDIŞINDAKİ BİRÇOK ÜLKE PAZARINDA LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR. KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA 65’İ AŞKIN ÜLKEDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMA UKRAYNA PAZARINDA LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR. 2016-2021 YILLARI ARASINDA UKRAYNA’YA 56 ASFALT PLENTİ VE BERABERİNDE BİRÇOK YARDIMCI EKİPMAN İHRAÇ ETTİKLERİNİ SÖYLEYEN MARINI MAKİNA A.Ş. SATIŞ MÜDÜRÜ ALİCAN TABAKCI “UKRAYNA’NIN ALTYAPI SEKTÖRÜNE VE YOL AĞININ GELİŞİMLERİNE KATKI SAĞLADIKLARI İÇİN GURUR DUYDUKLARINI” İFADE ETTİ.

Ukrayna’nın önde gelen asfalt üretim ve yol yapım firmalarının en çok tercih ettiği marka haline gelen MARINI asfalt plentleri; yüksek verimliliği, modüler tasarımı ve düşük işletme maliyeti ile dikkat çekiyor. Plentin kontrol sistemi tarafında ise; anlık malzeme sarfiyatı, üretim takibi, reçete parametrelerine göre otomatik üretim ve verilerin arşivlenmesi gibi tamamen kullanıcı dostu tasarımı sayesinde tüm gereksinimlere eksiksiz olarak cevap veriyor. Gerektiğinde uzaktan bağlantı yoluyla servis desteği imkânı da sağlayan plentler, sunulan hızlı yedek parça tedarikiyle birlikte zamandan tasarruf ve kesintisiz üretim sağlıyor.

YEDEK PARÇA DESTEĞİ

Yedek parça anlamında, müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek geniş ürün stoklarına sahip olduklarını söyleyen Alican Tabakcı “Gerekli parçaları uzman ekibimizle Ukrayna’nın her yerindeki şantiyelere, gerek lokal olarak Ukrayna’daki depomuzdan gerekse Türkiye’den hızlı bir şekilde ulaştırabiliyor” dedi. Ayrıca makinaların uzman servis ekibi tarafından kurulup devreye alındığını ve bu süreç tamamlandıktan sonra sahadaki operatör ve kullanıcılara eğitimlerin titizlikle verildiğinin altını çizdi.

GERİ KAZANILMIŞ ASFALT UYGULAMASI

Bunun yanı sıra; son yıllarda gerek çevresel faktörler gerekse işletme maliyetleri açısından sağlamış olduğu faydalarından dolayı Geri Kazanılmış Asfalt uygulamalarının önemine değinen Alican Tabakçı, MARINI asfalt plentlerinin ilk siparişten itibaren veya kullanıcının istediği ileri bir tarihte, geri dönüşüm ekipmanlarıyla yüksek oranda Geri Kazanılmış Asfalt kullanılmak üzere tasarlandığını söyledi. Ayrıca yapılan yatırımlara da değinen Alican Tabakcı, ürün çeşitliliğinin artması ve yeni teknolojilerin kullanılması ile üretim kapasitesinin ve son ürün kalitesinin de artacağını söyledi.

Son olarak, Ukrayna’daki müşterilerinin güncel ihtiyaçlarını yakından takip edip, değişen müşteri beklentilerini ve pazar gereksinimlerini karşılayacak şekilde uluslararası kalite standrartlarında hizmet sunduklarını vurgulayan Alican Tabakcı hedeflerinin sadece kendi rekabet gücünü ve pazar payını artırmak olmadığını, aynı zamanda müşterilerinin de sektördeki yerlerini sağlamlaştırmalarında önemli bir rol oynadıklarını vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top