Boom Makina'dan tünellere özel paletli beton dağıtıcı

24 Aralık 2018 Pazartesi - 09:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Boom Makina'dan tünellere özel paletli beton dağıtıcı
Boom Makina'dan tünellere özel paletli beton dağıtıcı

Hazir beton dökümü ve yerleşimi konusunda önemli çalışmalara imza atan Boom Makina, tünellere özel yeni BHDP 16Z hidrolik paletli beton dağıtıcısını üretti. Yeni hidrolik paletli beton dağıtıcısı, alçak yükseklikteki şantiye alanlarına hızlı ve kolay beton dökümü ile dikkat çekiyor

 

Beton dağıtımında kullanılan tüm makinelerin tasarımcısı ve üreticisi olan Boom Makina 1990 yılından bu yana sektördeki faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye'nin ilk beton dağıtıcısını üreten firma, uluslararası pazara örnek olarak sunduğu patentli BHD serisi ürünleri ve geniş ürün yelpazasi ile dikkat çekiyor. Geniş bir ihracat ağına da sahip olan Boom Makina, sektöre yeni bir makine daha kazandırdı. Özellikle tünellerde kullanılmak üzere geliştirilen Boom Makina, yeni BHDP 16Z hidrolik paletli beton dağıtıcı modeli ile tünel projelerinde yer almayı hedefliyor.

Öne çıkan özellikleri

Kamyonüstü beton pompaları ile beton dökmenin en kolay ve hızlı beton döküm şekli olduğunu ifade eden Boom Makina Satış ve İş Geliştirme Koordinatörü Sertan Güven, kamyonüstü beton pompalarının alçak yükseklikteki şantiye alanlarına veya kamyonun kullanılmasının zor olduğu alanlara girmesinin oldukça zor olduğunu söyledi ve konuşmasına şu şekilde devam etti. “Kamyonüstü beton pompasının çalışmakta zorluk çektiği alanlarda, yeni ürünümüz BHDP 16Z hidrolik paletli dağıtıcı ile zorlu alanlarda müşterilerimizin kolay ve hızlı beton dökmesine çözüm sunuyoruz. Yüksek çekiş güçlü EURO 4 dizel motoru ve paletli yürüyüş grubu sayesinde zorlu zeminlerde kolaylıkla hareket edebilen yeni BHDP 16Z, ayrıca ‘Z katlanır bom tipi’ ile minimum 4m çapında bir tünelde dahi 16 metre uzunluğundaki bomunu açabiliyor. Sabit ve ya Kamyonüstü beton pompası ile beton sevk hattı sayesinde beslenen BHDP 16Z paletli dağıtıcı bom ile ‘’yüksek iş güvenliği’’ beraberinde kolaylıkla beton dökümü yapılabilir.

İlk teslimat Avustralya

 

BHDP 16Z hidrolik paletli beton dağıtıcısının yurtdışında yoğun ilgi ile karşılandığını ifade eden Sertan Güven, “Makinemiz AR-GE departmanımızda henüz prototipi hazırlandığında Avustralya bayimize tanıtıldı. Bayimiz ve müşteriler tarafından yoğun ilgi gören makinemizin ilk satışı Avustralya'ya gerçekleştirildi. Daha sonrasında İskandinav ülkeleri, Fransa ve Kuzey Afrika’ya satışını gerçekleştirdiğimiz makinemizi son 1 yıldır her ay düzenli olarak Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya göndermekteyiz” dedi.

Müşteri memnuniyeti

Müşterilerin makineden memnun kaldıklarını dile getiren Güven, Boom Makina olarak sektöre yeni makine kazandırmaya devam edeceklerini söyledi. Sertan Güven, “Müşterilerimizin talepleri ve görüşleri doğrultusunda makinemizi her geçen gün geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Müşterilerimiz bu yeni makine ile alçak yüksekliklerde ve özellikle tünellerde çok rahat şekilde beton döktüklerini belirtiyorlar. Boom Makina olarak, tüm Dünya’da ürün grubumuzdaki imalatçılara örnek olmanın gururunu yaşamaktayız. Amacımız gün geçtikçe kendimizi daha da geliştirmek ve henüz ulaşamadığımız ülkelere ulaşıp firmamızı ve ülkemizi tanıtmaktır” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER