Benninghoven asfalt plentlerinin Türkiye'deki pazarlama yapısı değişti

01 Ekim 2018 Pazartesi - 17:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Benninghoven asfalt plentlerinin Türkiye'deki pazarlama yapısı değişti
Benninghoven asfalt plentlerinin Türkiye'deki pazarlama yapısı değişti

Benninghoven asfalt plentlerinin Türkiye’deki satış, servis ve yedek parça sorumluluğununu Wirtgen Group firması olan Wirtgen Ankara üstlendi.

Wirtgen Group Genel Müdürü Dr. Heinrich Steins ve Kıdemli Satış Yöneticisi Rainer Böllinger tarafında yapılan yazılı açıklamada, şu ifadeler yer aldı;

“2014 yılında Wirtgen Group bünyesine katılan Benninghoven asfalt plentleri, Ağustos 2018 tarihinden itibaren son derece modern yeni tesislerine taşındı. Yeni tesislerin tamamlanmasıyla birlikte Benninghoven şirketi Türkiye'deki pazarlama yapısında da değişikliklere gidildi. Uzun yıllardır iş ortağı olan Tekno Insaat Makinaları ile iş ilişkilerimiz sona erdi ve Benninghoven asfalt plentleri, bu tarihten itibaren asfalt plenti satış, servis ve yedek parça sorumluluğunu Wirtgen Group firması olan Wirtgen Ankara üstlendi. Benninghoven ve 100 yıllık şirket geçmişinden gelen uzmanlık bilgisi ile Türkiye'deki on yıllara dayanan tecrübe, Wirtgen Ankara’yı yeni projeleri gerçekleştirmek ve mevcut projeleri yürütmek için yetkin şekilde bilgilendirecek ve aktif olarak destekleyecektir. Sorumluluğun Wirtgen Ankara’ya geçmesi ile tüm Wirtgen Group ürünleri bir çatı altında birleştirilmiş olup; süreklilik, daha iyi kalite ve teslimat tarihlerine daha iyi bağlılık sağlayacağız. Başka bir avantaj ise; bundan böyle Wirtgen Group ürün gamının tamamını yetkin bir elden temin edebilir ve mükemmel servis ve yedek parça yapısından faydalanabilirsiniz. Wirtgen Ankara firmasına aynı güveni göstermenizi umuyor, sizinle gelecekte de ortak olarak çalışmaktan memnun olacağımızı bildiriyoruz. Benninghoven ve onun kaliteli ürünlerini yerinde görebilmeniz için Wirtgen Ankara ve Benninghoven ekibimiz sizi Wittlich genel merkezimizde karşılamaktan mutluluk duyacaktır.”

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER