Deere & Company, Wirtgen Group’un satın almasını tamamladı

12 Aralık 2017 Salı - 12:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Deere & Company, Wirtgen Group’un satın almasını tamamladı
Deere & Company, Wirtgen Group’un satın almasını tamamladı

Geçtiğimiz aylarda Wirtgen Group’u satın alan Deere & Company, devir işlemlerini resmen tamamlayarak Witgen Group'u bünyesine kattı. 

Deere & Company, Wirtgen Group’u kendi bünyesine kattı. 2017 yılının Haziran ayında Wirtgen Group'un Deere & Company tarafından satın alındığı açıklanmıştı. Wirtgen kardeşlerden Stefan Wirtgen, “Wirtgen Group, yol teknolojilerinde ve inovasyonda pazar lideri olan ürünlere ve en güçlü müşteri ağına sahip. Geleceğe baktığımız zaman, biz özellikle Deere & Company’i seçtik. Çünkü bu gruba saygımız ve güvenimiz sonsuz ve şirketimizin şu andaki durumdan ileriye taşıyabilecek ve koruyacak olduğunu düşünüyoruz. Wirtgen Group’un başarısı ve dünyanın her yerindeki çalışanları ile elde edilen bu başarıyı Deere & Company’e teslim ediyoruz” açıklamasında bulunmuştu. Deere & Company'den yapılan açıklamada ise Wirtgen Group’un hali hazırdaki markalarını, yönetimini, üretim kadrosunu, çalışanlarını ve dünyanın her yerine yayılmış ofis ve bayilerini olduğu gibi tutacaklarını belirtmişti.

Haziran ayında başlayan satın alma ve devir sürecinin 2017 yılının sonuna doğru tamamlanacağı belirtilmişti. Geçtiğimiz günlerde de söz konusu süreç tamamlandı. Artık Wirgten Grup, bütün hakları ile birlikte Deere & Company'e resmen devredilmiş oldu. 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER