Ulaşım sektörünün kalbi intertraffic istanbul’da atacak

28 Aralık 2018 Cuma - 10:45
Kategori: Akıllı Ulaşım

PAYLAŞ

Ulaşım sektörünün kalbi intertraffic istanbul’da atacak
Ulaşım sektörünün kalbi intertraffic istanbul’da atacak

UBM Turkey ve RAI Amsterdam ortaklığı ile düzenlenen İntertraffıc İstanbul 10. uluslararası altyapı, trafik yönetimi, yol güvenliği ve park sistemleri fuarı, 10-12 nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin’de ulaştırma ve altyapı sektörlerinin global oyuncularını buluşturmaya hazırlanıyor. fuara Avrupa, Asya, Balkan ve Körfez ülkeleri pazarlarına ulaşmak isteyen 125’den fazla katılımcı ve 5 bine yakın ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren ve stratejik konumu ile bölgesinde ticaretin merkezi olan İstanbul'da iki yılda bir düzenlenen Intertraffic İstanbul, Türkiye'nin 76 milyar Dolara ulaşan Karayolu ulaşım yatırımları son hızı ile devam ederken sektörün uluslararası tek organizasyonu olma özelliği ile büyük önem taşımaktadır.

Akıllı ulaşım sistemleri, trafik güvenliği, trafik yönetimi ve planlaması, park sistemleri, ulaşım altyapı sistemleri alanında faaliyet gösteren yerli ve yabancı 125 firmanın fuara katılım sağlamasını beklediklerini belirten Intertraffic İstanbul Ekibi; Intertraffic’e sektörün en önemli hedef pazarları arasında yer alan başta Türkiye olmak üzere Avrupa ülkeleri ile birlikte coğrafi özelliği ve ulaşılabilir olması sebebi ile de İran, Suudi Arabistan, Katar, Rusya, özellikle Türkmenistan, Azerbaycan ve Kazakistan gibi Türki Cumhuriyetleri'nden önemli bir ziyaretçi katılımını beklediklerini belirtti. Türkiye'nin yeni iş birlikleri geliştirmek adına hedef pazar olarak belirlediği ülkelerden gelecek ziyaretçiler, sektöre yeni fırsatlar sunacak. Ayrıca, Türkiye'deki çok sayıda mega projede imzası bulunan önemli firmalar da, ikili görüşmeler ve yatırımlar yapmak üzere Intertraffic Istanbul'a katılacaklar.

Intertraffic İstanbul, ticari iş birlikleri kurulmasına aracılık etmesi ve sektörü en son teknoloji ile buluşturmasının yanında konferanslar, sunumlar ,ikili görüşmeler gibi zengin içerikli ve kapsamlı etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER