Transist kapılarını açıyor

22 Eylül 2017 Cuma - 16:15
Kategori: Akıllı Ulaşım

PAYLAŞ

Transist kapılarını açıyor
Transist kapılarını açıyor

İnovasyon, entegrasyon, bilgi sistemleri iş zekası teması etrafında ulaşım sektöründeki yeni ürün ve teknolojiler ziyaretçilerle buluşturacak Transist 2017, 2-4 Kasım 2017 tarihlerinde 10. kez kapılarını açıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleşecek olan Transist 2017; inovasyon, entegrasyon, bilgi sistemleri iş zekası teması etrafında ulaşım sektöründeki yeni ürün ve teknolojiler ziyaretçiler ile buluşacak. Fuar, katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında sürdürülebilir bilgi alışverişi sağlayacak. Binlerce yıllık kent mirasları, yenilikçi toplu ulaşım sistemleri ile benzerlik gösteren dünyanın en önemli şehirleri arasındaki İstanbul ve Moskova; Transist 2017 kapsamında “Partner Şehir” çatısı altında buluşacak. Moskova’nın partner şehir olduğu Transist 2017’de iki şehir arası deneyim aktarımından yola çıkarak ülkeler arası ticari potansiyele katkı sağlanması hedefleniyor.

Ulaşım sektörüne yeni bakış

 

Transist 2017’nin 2 gün sürecek kongre ayağında, Açık İnovasyon, Ulaşım Modlarının Entegrasyonu ve Şehir İçi Hareketlilik, Bilgilendirme Sistemleri ve Ulaştırma Ağlarının Etkin Yönetimi ile beraber Ulaşımda Entegre Planlamanın Anahtarı: İş Zekâsı Çözümleri başlıkları altında dört panel düzenlenecek. Panellerin yanı sıra dünya çapında üne sahip ulaşım otoriteleri keynote oturumlarında ulaşım sektörü ile ilgili deneyimlerini aktaracak. Toplu ulaşım sektörünün sorunlarına farklı bakış açıları getirmeyi hedefleyen kongre kapsamında ana oturumların yanı sıra Smart Mobility Conference, 12 çalıştay, 2 kişisel gelişim semineri düzenlenecek. 10.000 m2 alanda 100’den fazla katılımcı firma ziyaretçilerle buluşacak. Geçtiğimiz yıl 23 farklı ülkeden binlerce ziyaretçinin katıldığı Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’na bu yıl ilginin daha yoğun olması bekleniyor. Transist İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nın organizasyonu Infair tarafından gerçekleştiriliyor.

“Bisiklet Özgürlüğü”

Smart Mobility Conference, Transist Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı kapsamında bu yıl ikinci kez “Bisiklet Özgürlüğü” teması ile gerçekleşecek. Akıllı şehirlerin çevre dostu aracı bisikleti odağına alarak şehircilik ve hareketlilikte ulusal ve Uluslar arası örenklerin konuşulacağı konferans, ikinci günü Bisiklet Kullanımının Yaygınlaştırılması için Toplumsal Bilincin Artırılması ve Farkındalık Çalışmaları çalıştayı ile sona erecek.


 


 


 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER